Aluste nimestik

 

Purjejahid

Purjenumber Nimi Tüüp(klass) Kapten Ehitusaasta
EST 30 EMILIA HANSE 531 V. Püss 2004
EST 47 IDDA BENETOU 50 CYCLADES V. Püss 2007
EST 64 MINNA CONRAD 46 V. Püss
1982
EST 280 GRETEL DEHLER 39 T. Peek 2000
EST 338 EMILY Bavaria 44 Ocean V. Püss 2003
EST 510 KISS MAXI 77 K. Maidla 1976
EST 562 IN THE MOOD BAVARIA 34CR A. Teder 2008
EST 567 HEIDI HANSE 400e R. Rätsep 2007 
EST 599 PEGASUS FIRST 50  R. Relander 2008
EST 647 PÕRGATAJA ELAN 340 L. Kelder 2010
EST 660 STELLA MARIS BAVARIA 50 CR V. Püss 2005
EST 385 ILLU LAGOON 380 V. Püss 2002
FIN 11094 DENIA DUFOUR 385 J. Lepistö  2007

EST 682

DELPHIA DELPHIA 2400 V. Püss
2010
EST 717 ANNA-MARIA AVANCE 245 M. Veessaar 1984

 

Svertpaadid 

Purjenumber Nimi Tüüp(klass) Omanik/Kasutaja Ehitusaasta
EST 26   Optimist TYK 1998
EST 39    Optimist TYK 1998
EST 47   Optimist TYK 1998
EST 50   Optimist TYK 1998
EST 59    Optimist  TYK 1998
EST 83    Optimist TYK 1998
EST 118   Optimist TYK  2002
EST 123   Optimist  TYK  2004 
EST 155   Optimist TYK 2008
EST 156   Optimist TYK 2008
EST 157   Optimist TYK 2008 
EST 158   Optimist TYK 2008
EST 163   Optimist TYK 2011
EST 164   Optimist TYK 2011
EST 191   Optimist A. Andresson 2011
EST 192   Optimist J.R. Rytövaara 2010
EST 208   Optimist A. Andresson 2014
EST 9   Zoom8 E.D. Kazjava 2000
EST 11    Zoom8  TYK  2000 
EST 24   Zoom8 R. Relander 2001
EST 30   Zoom8 T. Allas 2002
EST 32   Zoom8 M. Mik
2004
EST 45    Zoom8  TYK 2006 
EST 50   Zoom8 M. Kruus 2006
EST 51   Zoom8 TYK  2006 
EST 52   Zoom8 M.A. Raud 2006
EST 56   Zoom8 E. Jõevere
2007 
EST 58   Zoom8 TYK 2007
EST 59   Zoom8 TYK 2007
EST 164854    Laser  C. Juul  1998
EST 166602   Laser K. Sõmerik 1999
EST 177940    Laser A. Roosve 2003
EST 180331   Laser TYK 2004
EST 184768   Laser  TYK  2005 
EST 190609   Laser M. Seersant 2007
EST 192268   Laser TYK 2007
EST 194798   Laser K. Merisalu 2008
EST 200863   Laser TYK
2010
EST 206437   Laser TYK 2013
EST 206438   Laser V. Treimuth 2013
EST 4230   RS Feva TYK 2011
EST 4322   RS Feva TYK 2011
EST 4330   RS Feva TYK  2011
EST 1375
  29er E. Mik
2007
EST 2050   29er TYK

2012

EST 2053   29er Raud/Seersant 2012
EST 2208   29er Mikk/Annus
2013
EST 9   470 TYK 2002
EST 1    Contender  A. Poksi  1982 

 

 

Jääpurjekad

Purjenumber Nimi Tüüp(klass) Omanik/Kasutaja Ehitusaasta

C-71 

 

ICEOPTI

TYK 

2007

C-74   ICEOPTI P. Bogdanov 2008
C-77    ICEOPTI  TYK  2007 

 

Mootorpaadid

Registrinumber Nimi Tüüp(klass) Kapten Ehitusaasta
1V03C15/1 JENNY VI Princess 61 V. Siilats 2003
VLE 137 MARTINA III NORD STAR 40 Patrol  O. Gofman 2008
VLE 134 St. SANGELLA 3 Flipper 630CC J. Kampus 2007
1V08F02 LIIVI Fairline Targa 47 T. Luman 2008
3V03A02 SIGRID FLIPPER 999 M. Mets 2002 
AMA 900 MARIA Buster Magnum J. Uppin 2003
AMA-744 ULVI Bayliner 2655 A. Prümmel 2002
HMA-207   SEA RAY 240 E. Kunila 1996
VLA 958   ZODIAC PRO 500 TYK 2007
VLC 152    Askelladen Commuter 805  V. Siilats  2008
VLC 377 ALIIS Flipper DC 630 R. Raudsepp

2006

VLC 443 CHE CHE Bavaria 33Sport HT A. Lõhmus

2007 

VLD 659 TORM RIB PARKER 900CS V. Püss 2006
VLD 660 ORKAAN RIB PARKER 900CS V. Püss 2006 
VLE 376  HUNTER Princess 42 R. Kütt 2007
VLF 073   Nord Star 26 T. Reimo 2008
VLG 088 STORMHUNTER RIB 36 Explorer R. Kütt 2009
VLJ 914 Lemon Tree
RIBCRAFT 4.8 TYK 2012
VLC 271 PARIS Cruiser 300XR K. Koort, J. Vool 2007
1V04F01 MY MARIA Storebro Royal Cruiser Baltic J. Uppin 1998
1V05L05 SANDRA II Princess 42 E. Mats 2005
  KYLLI IV Luhrs 36 M. Reinsalu   
1V07G05 MARI V  Princess 23  A. Karu  2007 
1V09C01 JENNY 7 Princess 67 V. Siilats 2008
1V10L02 GRAND CRU Princess 64 J.Käo 2011
VLK-672   Minor offshore 28 R. Sepp 2012
VLM 761 Sumin Ribcraft 4,8 TYK 2014