Toeta noorpurjetajaid!

 

Toetame noori purjetajaid

 

Tallinna Jahtklubi Purjetamiskool tegutseb 2006. aastast, kui treener Maria Veessaare käe all asusid purjetamisoskusi omandama esimesed õpilased.

 

Täna õpib koolis üle 110 noore, kellega tegeleb 5 treenerit. Klubi poolt on muretsetud 31 õppepaati - 26 Optimisti, 6 Zoom 8, 5 Laserit, 1 29er-i ja 5 kummipaati treeneritele. Talvel on lisaks noorte kasutada 3 Ice-Opti klassi jääpurjekat, mis on kingitud Otto ja Irina Raua poolt ja 1 DN.

 

Iga aastaga on paranenud meie noorte tulemused võistlustel. 2012 aastal osales Anna Pohlak olümpiamängudel. Juuso Roihu võitis Zoom8 MM-il hõbemedali ning tema vend 5. koha. Eesti Karika arvestuses sai meie klubi kolm esikohta. Edasiseks arenguks on vaja muretseda uusi paate ja purjesid, samuti toetada noorte osalemist rahvusvahelistel võistlustel.

 

Selleks otsustas klubi juhatus luua fondi noorte toetamiseks.

 

Head klubi liikmed, lapsevanemad ja kõik meresõbrad, kutsume Teid üles toetama noorte purjetamist oma võimaluste piires. Toetusena saadud raha kasutatakse vastavalt klubi juhatuse ja kooli hoolekogu otsusele projektipõhiselt. Kuna klubi on kantud “ Tulumaksusoodustusega Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Nimekirja “ ei tule toetajatel tasuda täiendavaid makse. Ülevaade toetajatest ja toetuste kasutamisest avaldatakse klubi kodulehel.

 

Oma toetussummad kandke üle Tallinna Jahtklubile a/a Swedbank 221001122452 Selgituseks märkige Tallinna Jahtklubi noorpurjetajate toetuseks.

 

Esimesed toetajad on oma panuse juba andnud.

                                                            

Täname:

Arvet Tetsmann
Raul-Roman Tavast
Maria Veessaar
Ott Kallas
Jüri Käo
Enn Kunila
Allan Kiil
Kaj-Olavi Sarlin
Täname kõiki klubiliikmeid, kes soetasid Purjetamiskooli kalendri kooli toetuseks! Anna Pohlak eel-olümpial Weymouthis. august 2011