Legendaarne Arvet Tetsmann on valitud klubi auliikmeks

22.03.2017
Jahtklubi juhatus otsustas tunnustada teenekat mere sõpra Arvet Tetsmanni klubi auliikme tiitliga

 

20. märtsil toimunud nõupidamisel otsustas Tallinna Jahtklubi juhatus tunnustada legendaarset mere sõpra ja kolleegi Arvet Tetsmanni klubi auliikme tiitliga. Meri ja purjetamine on olnud Arvetil südames aastakümneid - ta on koostanud mitmeid raamatuid ja artikleid, töötanud laevatehases ning abistanud loendamatul hulgal purjevõistluste läbiviimist. 

 

Tallinna Jahtklubis on Arvet panustanud klubi taasloomisele, ajaloo jäädvustamisele, võistluste korraldamisele ning mitmete traditsioonide algatamisele. Arvetit on tunnustanud oma kõige kõrgemate teenetemärkidega nii Tallinna Jahtklubi (kuldmärk) kui ka Eesti Jahtklubide Liit (aumärk).

 

Lisaks Arvetile on klubi auliikme staatuses veel Otto-Sven Raud ja Raul-Roman Tavast. Kokku on jahtklubis ligi 80 liiget. Klubiga on seotud 4 sadamat - kodusadamaks on Haven Kakumäe ning lipusadamateks Lohusalu, Haapsalu Grand Holm Marina ja Tallinna Vanasadama jahtsadam. Klubi juures tegutseb purjetamiskool. Klubi tegevust korraldab juhatus, keda tüürib kommodoor Egon Mats.