Kakumäe sadama peahoonele pandi nurgakivi

15.12.2017
Tallinna Jahtklubi uhiuues kodusadamas asetati pidulikult nurgakivi merenduskeskuse hoonele

 

14. detsembril toimus Kakumäe sadamas järgmise arenduse pidulik sisseõnnistamine, kui asetati pidulikult nurgakivi merenduskeskuse hoonele. Heade sõnadega andsid arendusele hoogu lisaks võõrustajatele ka Tallinna linna, Haabersti linnaosa ja ehitusfirmade esindajad. Tallinna Jahtklubi tervitused edastas kommodoor Kuno Peek.

 

"Sadam koos oma valmimisjärgus võimalustega saab olema suurepärane keskkond tipptasemel purjespordiga tegelemiseks ning uute sporditähtede sünd on ainult aja küsimus. Tallinna Jahtklubi ja sadama vaheline koostöö selle nimel on juba edukalt käivitunud" kiitis kommodoor Peek Kakumäe sadama rolli purjespordi arengukeskusena. 

 

Järgmisel aastal valmivasse hoonesse tuleb mahukas ala aluste hoiustamiseks sisetingimustes, aga ka sadamakontor ning purjekooli ruumid. Samuti tuleb hoones olema restoran jms, mis mõeldud ka neile kes merelise tegevusega seotud pole.

 

Kakumäe sadam on võõrustanud veesõidukeid alates 2017.a varasuvest ning on kodusadamaks Tallinna Jahtklubile. Lähemat teavet sadama kohta leiab nende kodulehelt http://marina.havenk.com/ 

 

 

Foto: TJK kommodoor K.Peek lisamas segu nurgakivi uuele asukohale