Tallinna Jahtklubi purjetamiskooli sportlased esinesid hästi kodusel Haven Kakumäe karikavõistlusel

09.07.2018
Esmakordselt toimunud Haven Kakumäe karikas võistlusel selgitati Kopli lahel parimad purjetajad paadiklassides RS Feva, 29er ja F18. Võistlus kuulub Eesti Meistrivõistluste sarja.

6.-8. juulini toimunud võistlusel osales RS Feva, 29er ja F18 paadiklasside peale kokku 35 paatkonda (70 võistlejat). Paadiklassis 29er osales ka üks paatkond Venemaalt.

Võistlus toimus Tallinna Jahtklubi kodusadamas ning seda aitas Tallinna Jahtklubil korraldada Eesti Jahtklubide Liit, Haven Kakumäe sadam ja mitmed teised abilised.

Tallinna Jahtklubi oli esindatud 8 paatkonnaga, kes tegid kõik tublid etteasted. Koju jäeti ka mitmed medalikomplektid:

Paadiklassis RS Feva saavutas TJK paatkond Katariina Roihu ja Johanna Triinu Kazjava II koha nii üldarvestuses (U18) kui ka tüdrukute arvestuses. Sama paadiklassi vanuseklassis U14 tõi klubile esikoha paatkond Rainer Kepp ja Robin Juul.

Paadiklassis 29er saavutas üldarvestuses III koha paatkond Mari Ann Raud ja Maris Seersant. Tüdrukute arvestuses sai sama paatkond I koha. Paadiklassi üldarvestuses kuulusid TJK purjetajatele ka IV, V ja VI koht.

Paadiklassis F18 saavutas klubi ainuke paatkond VI koha.

Võistluse autasustamine toimub 09.07 õhtul Kakumäe sadamas alates 17:00 koos Muhu väina 2. etapi autasustamisega ja Eesti Jahtklubide Liidu 90. juubeli pidamisega. Kõik meresõbrad on oodatud!

Tallinna Jahtklubi tänab kõiki osalenud sportlasi, treenereid, lapsevanemaid, vabatahtlikke, sponsoreid ning kaaskorraldajaid.