• Eesti
  • English

Klubiõhtu teemal “Olümpiapurjetamine koos Karl-Martin Rammoga”

10,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Head klubiliikmed,
mul on rõõm kutsuda teid klubiõhtule 23. märtsil kell 18 kaptenite kajutis Haven Kakumäe sadamas. Õhtu teemaks on “Olümpiapurjetamine” ja esinejaks meie klubiliige Karl-Martin Rammo. Ettekanne tuleb vabas vormis nii et jooksvate küsimuste kaudu tekiks elav arutelu. Klubiõhtu osalustasu on 10 eurot mis sisaldab suupisteid ja jooke.
Karl-Martini sissejuhatus teemale “Olümpiapurjetamine”: “Purjetamine on mitmekülgne spordiala, kus vaid füüsilisega tippu ei jõua. Suur osa on oskustel, paaditunnetusel ja psühholoogial. Kuna tegu on nii mitmekülgse alaga, siis ei ole dopingul selle spordialaga mingit pistmist, kõik on aus ja võidab parim sportlane. Samuti on tegu võrreldes paljude muude aladega suhteliselt vigastustevaba alaga.
Meie spordiala konkurentsi tase ja tihedus on kõige kõrgem olümpiapurjekate tippregattidel ning just see teeb osalemise äärmiselt põnevaks.
Õhtu jooksul räägime treenimisest ja tipp-purjetaja igapäevast, avame paralleele purjetaja ja tööinimese või kooliõpilase elu vahel.”
Karl-Martin Rammo on Eesti üks edukamaid purjetajaid. Ta on osalenud 2012 Weymouthi, 2016 Rio de Janeiro, ja 2021 Enoshima olümpiaregatil kus võttis kaks sõiduvõitu. Karl-Martin kandis Rio de Janeiro Olümpiamängude avatseremoonial Eesti koondise ees meie riigilippu. Alates 2017. aastast töötab ta AS-is Lasita Aken, esmalt müügidirektorina ja alates 2020. aastast tegevdirektori ametis.