Toimus pidulik klubi hooaja lõpetamine

30.11.2016
17. novembril kogunesid klubi liikmed, purjesportlased ja sõbrad Hiltoni hotellis, et võtta kokku 2016.a merehooaeg

 

17. novembri õhtul kogunesid Tallinna Jahtklubi liikmed, purjesportalsed ja sõbrad (kokku üle 50 meresõbra) Hiltoni hotellis, et võtta kokku lõppev 2016.a hooaeg, jagada meresõidu elamusi ning arutada klubi kogukonna edasisi tegemisi.

 

Üritus toimus traditisoonilises klubiõhtu vormis, kus kesksel kohal oli ka meelelahutus, kosutav söök-jook ning põnevad ettekanded. Meelt aitasid lahutada võõrustaja Hiltoni Park hotell (huvilised said põhjaliku ülevaate hotelli võludest) ning Olympic Casino (huvilised said õppida mängima ruletti jms haaravaid mänge).

 

Sisukate ettekannete eest hoolitsesid Rio olümpiamängudel võistelnud purjesportlased Karl-Martin Rammo (klass Laser Standard) ning Kätlin Tammiste ja Anna Maria Sepp (klass 49erFX), kes rääkisid kuidas olümpiale mindi, mis kohapeal toimus ning millised on edasised plaani. Õhtu kõige põhjalikuma ettekande tegid Kakumäe Havenk sadama esindajad, kes tutvustasid sadama ehitustööde hetkeseisu ning järgmise hooaja tegevusi (sadama koduleht www.havenk.com).

 

Klubi juhatus andis välja klubi aasta noorpurjetaja auhinnad - poiste kategoorias oli võidukas Sten-Markus Andresson ning tüdrukutest Katariina Roihu.

 

Hooaja lõpetamise raames toimus ka MTÜ Tallinna Jahtklubi üldkoosolek, kus kinnitati klubi 2017.a eelarve ning määrati ametisse kaks uut juhatuse liiget - Maria Veessaar ja Indrek Ilves.

 

(Foto: Kuno Peek, 17.11.2016)