• Eesti
  • English

Regatid

Hooaja Avaregatt
Hooaja Avaregatti peetakse Haven Kakumäe sadamas alates 2022. aastast. Klubi hooaja avamise ja lipu heiskamise päeval toimub ühepäevane avaregatt kõigile klubi purjekaklassidele.
Regati info
Tulemused

Tallinna Jahtklubi Karikavõistlused
2001. aastal alguse saanud Tallinna Jahtklubi Karikavõistlused Lohusalus on kasvanud aasta-aastalt. Kui esimesel aastal võisteldi vaid kahes paadiklassis, siis juubelivõistlusel 2010 oli võistlusklasse juba 10. Suured avamere lained ja tugevad hoovused teevad Lohusalust väga erilise purjetamispaiga.
Regati info
Tulemused

Tallinn Race
Tallinna Merepäevade ajal toimub igal aastal juulikuu keskel vaatemänguline Tallinn Race regatt alates 2010. aastast. Suure mereteemalise perepeo raames saavad purjetamissõbrad Lennusadama rõdult võistlusele lähedalt kaasa elada, ja samuti kontserte ning festivali melu nautida. Tallinna Jahtklubi on võistluse peakorraldaja alates 2022. aastast.
Regati info
Tulemused

Tallinna Nädal
Koduse purjetamishooaja viimane suurem regatt toimub septembri lõpus Haven Kakumäe sadamas alates 2019. aastast. Tallinna Nädala regatt purjetati Pirita sadamas 2005-2018. Tallinna Jahtklubi on regati peakorraldaja alates 2022. aastast.
Regati info
Tulemused

Kakumäe 49er GP
2022. aastal alustas klubi nädalavahetuse ühepäevaregattide sarja korraldamist klassile 49er. Edaspidi on plaanis lisada regattidele ka teisi purjekaklasse.
Regati info
Tulemused